Oto Kumanda Yedekleme

Samsun Oto Kumanda Yedekleme

Günümüzde araçlar, daha kullanışlı olması için birçok özellikle donatılmıştır. Oto kumanda sistemi de bu özelliklerden biridir. Anahtar ile kapı sistemini açma işlemine pratik çözüm olarak araç kumandaları üretilmiştir. Bu oto kumandaları ile uzaktan araçların merkezi kilit sistemleri açılmaktadır. Araç kumandanızı kaybettiğinizde telaş yapmak yerine; Samsun Oto Kumanda Yedekleme hizmeti ile her model araç için uzaktan kumanda, alarm kumandası yaptırabilirsiniz.

Araç satın alındığında size verilen oto kumanda ile sonrada taktırılan alarm kumanda sistemlerinin yedeklenmesi farklı işlemler gerektirmektedir. Araçlarda kullanılan oto kumanda sistemleri orijinal, fabrika üretimi olarak gelmektedir. Bu oto kumanda sistemleri araçtan araca farklılık göstermektedir. Bu sebeple bu kumandalar yedeklenirken uzman desteği almalısınız. Samsun Oto Kumanda Yedekleme hizmeti ile araç kumandalarınızı yedekleyebilirsiniz. Böylelikle kaybolma gibi durumlarda sorun yaşamamış olursunuz.

Oto Kumanda Yedekleme

Samsun Oto Kumanda Yedekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Oto kumanda yedekleme işlemlerinde fabrika üretimi kumandaların üretimi sonradan takılacak alarm, kilit kumandasına göre daha zordur. Oto kumanda, aracın kapılarını ve bagajın açılıp kapanmasını sağlayan sistemdir. Araç ile temasa geçilmeden kilidin açılmasını sağlar. Bu sebeple belli mesafeden sinyal sistemi ile çalışır. Araç kumandasının kaybedilmesi durumunda araç kapıları açılmaz. Bu sebeple oto kumanda yedekleme işlemine başvurmanız gerekir. Samsun Oto Kumanda Yedekleme hizmeti ile araç kumandası temin edebilirsiniz.

Oto kumanda yedekleme işlemi, ilk olarak kumandası kaybolan aracın beyni sökülerek bilgilerin alınması ve kopyalama işlemi ile başlar. Bu işlem sonrasında araç sahibinin yedek anahtar istediği aracına bilgisayar bağlanır ve kopyalama işlemi yapılır. Kopyalama işlemi sonrası yedek anahtar oluşturulur. Araçtan alınan ve bilgisayara kopyalanan bilgiler ile oto kumanda yedekleme işlemi yapılır. Oto kumandasının üretilmesi sonra yeniden merkezi kilit sistemi açılır ve aracınızı kullanabilirsiniz.

Oto kumanda yedekleme, kopyalama işlemi yanlış yapılırsa araç kumandası aktifleşmez. Bu sebeple oto kumanda kopyalama, yedekleme işlemleri için uzman servisten destek almanız önemlidir. Anahtar tamiri, kumanda yedekleme, kontak tamiri gibi işlemlerde uzman Samsun Oto Kumanda Yedekleme merkezi Kuzey Oto Anahtar’ı 7/24 arayabilirsiniz.

Son Yaptığımız İşler

Anahtar yedekleme , Anahtar kodlama , Oto anahtar tamiri , Araç hafızasından anahtar silme , İmmobilizer çipli anahtar yapımı , Oto kumanda yedekleme , Garaj kumandası çoğaltma , Kontak tamiri , Dijital gösterge tamiri , Kayıp anahtar yapımı , Kumanda kap değişimi , Araç şifresi değişimi , Orjinal kumandalı anahtar yapımı ve Oto Anahtar konusunda yaptığımız bütün çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Başka Neler Yaptık?
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme
Samsun
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme - Samsun
Passat kayip anahtar yapimi
Samsun
Passat kayip anahtar yapimi - Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi
Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi - Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme
Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme - Samsun
2015 amarok kumandali anahtar
Samsun
2015 amarok kumandali anahtar - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda
Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda - Samsun
Tüm hakları saklıdır © 2020 - Samsun Kuzey Oto Anahtar
web tasarım