Volvo 760 Dijital Gösterge Tamiri

Volvo 760 aracınız için verdiğimiz diğer hizmetler.

Samsun Volvo 760 Dijital Gösterge Tamiri

Araba dijital göstergesi, kilometre sayacı, hız, motor ile teknik uyarıların yer aldığı aracın gösterge panelidir. Kilometre, hız sayaçları gösterge paneli üzerinde yer alır. Bu göstergeler dijital ya da mekanik olabilir. Mekanik kilometre sayaçlarında daha fazla dişli bulunmaktadır. Bu sayaç türünde her dişli bir basamağa gelir aracın kilometresini gösterir. Dijital gösterge ise bilgisayar çipi sayesinde aracın aldığı mesafeyi ve hızı hesaplayarak gösterir. Bu sayaç türünde hız ve alınan kilometre bilgisi dijital olarak gösterilir. Ayrıca bazı araçlarda günlük alınan kilometreyi gösteren sayaçlarda bulunmaktadır. Bu günlük kilometre sayaçları dilediğiniz zaman sıfırlanabilmektedir. Aracınızın dijital göstergesi bozulursa Samsun Volvo 760 Dijital Gösterge Tamiri konusunda uzman Kuzey Oto Anahtar servisinden alabilirsiniz.

Gösterge sayacı tamiri araç modelinden modeline değişmektedir. Aynı zamanda bu araçlarda kullanılan gösterge panelinin mekanik ya da dijital gösterge olmasına göre işçilik ve maliyeti değişiklik göstermektedir. Göster sayacı arızası, dijital gösterge bozulması gibi durumlarda Samsun gösterge tamiri için Kuzey Oto Anahtar uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Volvo 760 Dijital Gösterge Tamiri

Samsun Volvo 760 Dijital Gösterge Tamiri Nasıl Yapılır?

Kilometre sayaçları bazı durumlarda arıza yapabilir. Bu durumda araç kullanırken size zorluklar çıkaracaktır. Araç güvenliğini azaltacak ve trafik kurallarına uyma durumunuzu ortadan kaldıracaktır. Bu gibi durumlarda arıza yapan kilometre göstergesini tamir ettirmeniz gereklidir. Ayrıca bozuk bir kilometre sayacı ile trafikte insanların ve kendi hayatınızı riske attığınız gibi trafik muayene kontrollerinden de geçemezsiniz. Mekanik ve Volvo 760 Dijital Gösterge Tamiri yaptırmanız gereklidir.

Gösterge tamiri sırasındaki akünüzün eksi kutbundaki kablo sökülerek işleme başlanır. Daha sonrasında hız göstergesinin yanındaki contalar sökülür. Bu işlem sonrasında kablolar sökülmeden gösterge dışarı alınır. Kabloların nerede olduğu işaretlenerek sayaç dışarı alınır. Bu işlemin ardından günlük kilometre sayacı çıkarılır. Sonrasında gerekli gösterge tamir işlemleri yapıldıktan sonra sökülen parçalar yerine koyularak gösterge takılır. Artık araç Volvo 760 Dijital Gösterge Tamiri işleminiz tamamdır. Samsun gösterge tamiri işlemleri için Kuzey Oto Anahtar servisinin uzman ustalarından gösterge tamiri, anahtar tamiri, kumanda tamiri, anahtar ve kumanda yedekleme, kopyalama işlemleri ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Son Yaptığımız İşler

Anahtar yedekleme , Anahtar kodlama , Oto anahtar tamiri , Araç hafızasından anahtar silme , İmmobilizer çipli anahtar yapımı , Oto kumanda yedekleme , Garaj kumandası çoğaltma , Kontak tamiri , Dijital gösterge tamiri , Kayıp anahtar yapımı , Kumanda kap değişimi , Araç şifresi değişimi , Orjinal kumandalı anahtar yapımı ve Oto Anahtar konusunda yaptığımız bütün çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Başka Neler Yaptık?
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme
Samsun
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme - Samsun
Passat kayip anahtar yapimi
Samsun
Passat kayip anahtar yapimi - Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi
Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi - Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme
Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme - Samsun
2015 amarok kumandali anahtar
Samsun
2015 amarok kumandali anahtar - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda
Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda - Samsun
Tüm hakları saklıdır © 2020 - Samsun Kuzey Oto Anahtar
web tasarım