Ondokuzmayıs Volkswagen Bora Dijital Gösterge Tamiri

Ondokuzmayıs

Volkswagen Bora aracınız için verdiğimiz diğer hizmetler.

Samsun Ondokuzmayıs Volkswagen Bora Dijital Gösterge Tamiri

Araba dijital göstergesi, kilometre sayacı, hız, motor ile teknik uyarıların yer aldığı aracın gösterge panelidir. Kilometre, hız sayaçları gösterge paneli üzerinde yer alır. Bu göstergeler dijital ya da mekanik olabilir. Mekanik kilometre sayaçlarında daha fazla dişli bulunmaktadır. Bu sayaç türünde her dişli bir basamağa gelir aracın kilometresini gösterir. Dijital gösterge ise bilgisayar çipi sayesinde aracın aldığı mesafeyi ve hızı hesaplayarak gösterir. Bu sayaç türünde hız ve alınan kilometre bilgisi dijital olarak gösterilir. Ayrıca bazı araçlarda günlük alınan kilometreyi gösteren sayaçlarda bulunmaktadır. Bu günlük kilometre sayaçları dilediğiniz zaman sıfırlanabilmektedir. Aracınızın dijital göstergesi bozulursa Samsun Ondokuzmayıs Volkswagen Bora Dijital Gösterge Tamiri konusunda uzman Kuzey Oto Anahtar servisinden alabilirsiniz.

Gösterge sayacı tamiri araç modelinden modeline değişmektedir. Aynı zamanda bu araçlarda kullanılan gösterge panelinin mekanik ya da dijital gösterge olmasına göre işçilik ve maliyeti değişiklik göstermektedir. Göster sayacı arızası, dijital gösterge bozulması gibi durumlarda Samsun gösterge tamiri için Kuzey Oto Anahtar uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Volkswagen Bora Dijital Gösterge Tamiri

Samsun Ondokuzmayıs Volkswagen Bora Dijital Gösterge Tamiri Nasıl Yapılır?

Kilometre sayaçları bazı durumlarda arıza yapabilir. Bu durumda araç kullanırken size zorluklar çıkaracaktır. Araç güvenliğini azaltacak ve trafik kurallarına uyma durumunuzu ortadan kaldıracaktır. Bu gibi durumlarda arıza yapan kilometre göstergesini tamir ettirmeniz gereklidir. Ayrıca bozuk bir kilometre sayacı ile trafikte insanların ve kendi hayatınızı riske attığınız gibi trafik muayene kontrollerinden de geçemezsiniz. Mekanik ve Ondokuzmayıs Volkswagen Bora Dijital Gösterge Tamiri yaptırmanız gereklidir.

Gösterge tamiri sırasındaki akünüzün eksi kutbundaki kablo sökülerek işleme başlanır. Daha sonrasında hız göstergesinin yanındaki contalar sökülür. Bu işlem sonrasında kablolar sökülmeden gösterge dışarı alınır. Kabloların nerede olduğu işaretlenerek sayaç dışarı alınır. Bu işlemin ardından günlük kilometre sayacı çıkarılır. Sonrasında gerekli gösterge tamir işlemleri yapıldıktan sonra sökülen parçalar yerine koyularak gösterge takılır. Artık araç Ondokuzmayıs Volkswagen Bora Dijital Gösterge Tamiri işleminiz tamamdır. Samsun gösterge tamiri işlemleri için Kuzey Oto Anahtar servisinin uzman ustalarından gösterge tamiri, anahtar tamiri, kumanda tamiri, anahtar ve kumanda yedekleme, kopyalama işlemleri ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Son Yaptığımız İşler

Anahtar yedekleme , Anahtar kodlama , Oto anahtar tamiri , Araç hafızasından anahtar silme , İmmobilizer çipli anahtar yapımı , Oto kumanda yedekleme , Garaj kumandası çoğaltma , Kontak tamiri , Dijital gösterge tamiri , Kayıp anahtar yapımı , Kumanda kap değişimi , Araç şifresi değişimi , Orjinal kumandalı anahtar yapımı ve Oto Anahtar konusunda yaptığımız bütün çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Başka Neler Yaptık?
2015 amarok kumandali anahtar
Samsun
2015 amarok kumandali anahtar - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda
Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda - Samsun
Honda Jazz Kumandalı Anahtar Yedekleme
Samsun
Honda Jazz Kumandalı Anahtar Yedekleme - Samsun
Range Rover Kumandali Anahtar
Samsun
Range Rover Kumandali Anahtar - Samsun
Bmw F10 yedek anahtar yapimi
Samsun
Bmw F10 yedek anahtar yapimi - Samsun
Aufi Q3 orjinal kumandali anahtar yapimi
Samsun
Aufi Q3 orjinal kumandali anahtar yapimi - Samsun
Tüm hakları saklıdır © 2020 - Samsun Kuzey Oto Anahtar
web tasarım