Kavak Araç Şifre Değişimi

Kavak Araç Şifre Değişimi için doğru yerdesiniz. Diğer hizmetlerimize aşağıdaki listeden erişebilirsiniz.

Samsun Kavak Araç Şifre Değişimi

Günümüzde araçlarda immobilizer anahtar sistemi kullanılmaktadır. Araçların anahtarları ve kontakları elektronik devreler aracılığıyla şifrelenmektedir. İmmobilizer sisteme sahip araçlar düz kontak yapılsa dahi çalışmamaktadır. Bu sebeple günümüzde hırsızlık olayları azalmıştır. Araç anahtarını kaybetme ya da kırılması durumunda bir bakıma, arabanızı çalıştıran araç şifresi de kaybolmuş oluyor. Yeni araç anahtar yapımı, yedekleme işlemi ile oto anahtarına sahip olabilirsiniz. Bu işlem sonrasında Samsun Kavak Araç Şifre Değişimi işlemi ile aracınızın anahtarlarınıza şifre yükleyebilirsiniz. Bu işlem sonrası aracınızın kontağına kayıtlı olan eski anahtar şifrelerini silebilirsiniz. Böylelikle anahtarı bulan kişi aracınızı çalıştıramayacaktır.

Peki, araç anahtarını kaybetme durumunda anahtar şifresi yeniden nasıl alınır? Cevap basit, oto anahtar yapımı ve yeni araç şifre değişimi işlemidir. Oto anahtar tamiri, yedekleme, kontak tamiri gibi birçok konuda uzman kadrosuyla Kuzey Oto Anahtar, Samsun Kavak Araç Şifre Değişimi işlemi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kavak Araç Şifre Değişimi

Samsun Kavak Araç Şifre Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

İmmobilizer çipli oto anahtarı içerisinde yer alan elektronik devreler araç anahtarı ve kontak arasında bağlantıyı sağlamaktadır. Bu sayede anahtar çipi içerisinde yer alan şifre kontak şifresi ile eşleşerek araç çalışmaktadır. Farklı bir model anahtar kullandığınızda araç çalışmayacaktır. Aynı zaman yeni yaptırmış olduğunu oto anahtarı şifresi yanlış olması durumunda da kontak dönse bile marşa bastığınızda araç çalışmayacaktır. Samsun araç şifre değişimi ile kaybolan oto anahtarı şifreleriniz değiştirilir ve yeni immobilizer çipli oto anahtarları Kuzey Oto Anahtar tarafından üretilir.

Araç anahtarını kontağa taktığınızda immobilizer alıcı, anahtar içerisindeki manyetik çipi ve şifreyi gördüğünde motor ateşlemesi olmaktadır. Bu çipin hasar görmesi ve şifrenin bozulması durumunda aracınız çalışmayacaktır. Bu gibi durumlarda bulunduğunuz konumu Samsun Kuzey Oto Anahtar uzman çilingirlerine göndermeniz yeterli olacaktır. Aracınızın modeline uygun olarak immobilizer çipli anahtar yapımı işleminiz bir saat içerisinde gerçekleşecektir.

Araç kapı kilidinin ve araç immobilizer beyni sökülerek bilgisayar yardımı ile anahtar şifresi kopyalanacaktır. Daha sonrasında, bilgisayar ortamındaki bilgiler ışığında oto anahtarınız üretilecektir. Bu işlem sonrası araç kilidiniz ve immobilizer beyni yerine takılacaktır. Aracınız için yeni üretilen immobilizer oto anahtarı ile aracınızı kullanabileceksiniz. Samsun Kavak Araç Şifre Değişimi, anahtar yapımı, kumanda yapımı, kopyalama, değiştirme işlemleri için Kuzey Oto Anahtar servisini 7/24 arayabilirsiniz.

Son Yaptığımız İşler

Anahtar yedekleme , Anahtar kodlama , Oto anahtar tamiri , Araç hafızasından anahtar silme , İmmobilizer çipli anahtar yapımı , Oto kumanda yedekleme , Garaj kumandası çoğaltma , Kontak tamiri , Dijital gösterge tamiri , Kayıp anahtar yapımı , Kumanda kap değişimi , Araç şifresi değişimi , Orjinal kumandalı anahtar yapımı ve Oto Anahtar konusunda yaptığımız bütün çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Başka Neler Yaptık?
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme
Samsun
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme - Samsun
Passat kayip anahtar yapimi
Samsun
Passat kayip anahtar yapimi - Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi
Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi - Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme
Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme - Samsun
2015 amarok kumandali anahtar
Samsun
2015 amarok kumandali anahtar - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda
Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda - Samsun
Tüm hakları saklıdır © 2020 - Samsun Kuzey Oto Anahtar
web tasarım