Çarşamba İmmobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çarşamba İmmobilizer Çipli Anahtar Yapımı için doğru yerdesiniz. Diğer hizmetlerimize aşağıdaki listeden erişebilirsiniz.

Samsun Çarşamba İmmobilizer Çipli Anahtar Yapımı

İmmobilizer çipli anahtar sistemi, araç anahtarı ve kontak iç kısmında yer alan elektronik devredir. Çipli oto anahtarı olarak bilinen immobilizer, araçların güvenlik sistemini artırarak “düz kontak” yapma işleminin önüne geçmiş ve hırsızlık olaylarını %75 azaltmıştır. Samsun Çarşamba İmmobilizer Çipli Anahtar Yapımı ile siz de araç hırsızlık olaylarına karşı önlemlerinizi alabilirsiniz.

İmmobilizer çipli oto anahtarı içerisinde yer alan elektronik çip sayesinde hırsızlar düz kontak yapsalar dahi aracınız çalışmamaktadır. İmmobilizer anahtarı, aracın kontağına soktuğunuz anda anahtar içerisindeki çip, kontak içerisinde yer alan ve beyne daha önceden yüklemiş bilgileri göndermeye başlar. Bu işlem sonrasında kontağı çevirdiğiniz anda marş dönecek ve immobilizer beyni çipi tanıyarak motor çalışacaktır. Çipsiz ya da başka bir araca ait immobilizer anahtar kontağa takılıp marşa basılsa dahi araç çalışmayacaktır.

İmmobilizer çipli anahtarın bozulması, kaybolması gibi durumlarda uzman bir oto anahtar tamiri servisi aranmalıdır. İmmobilizer çipli oto anahtar yapımı konusunda uzman Kuzey Oto Anahtar, aracınız için ihtiyacınız olan immobilizer anahtarı sizin için yapacaktır. Samsun Çarşamba İmmobilizer Çipli Anahtar Yapımı ile yeniden aracınızı sürebilirsiniz.

Çarşamba İmmobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Samsun İmmobilizer Çipli Anahtar Arızası Nasıl Yapılır?

Anahtar kontağa takılıp çevrildiğinde araç çalışmıyorsa immobilizer anahtar çip arızası yapmış olabilir. Bazı otomobillerde kırmızı uyarı ışığının yanması, bazı araçlarda ise immobilizer ışığının yanması ile bu sorunu tespit edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yeni bir oto anahtar temin etmeniz gerekmektedir.

Anahtarınızın kaybolması durumunda ise aracınızın kapı kilidi ve immobilizer beyni sökülerek bilgisayar yardımı ile çipli anahtar şifreniz oluşturulacaktır. Daha sonrasında anahtarınız yeniden yapılacaktır. Bu işlem ortalama 1 ile 2 saat kadar sürmektedir. Samsun Çarşamba İmmobilizer Çipli Anahtar Yapımı konusunda Kuzey Oto Anahtar sizlere profesyonel ve hızlı hizmet sunmaktadır.

İmmobilizer çipli anahtarlarını kaybetmiş, bozulmuş ya da kırılmış kişiler araç servislerine başvuru yaptıklarında yoğunluk dolasıyla 10 ile 15 gün arasında süre verilmektedir. Kuzey Oto Anahtar, Samsun ve çevre ilçelerinde immobilizer çipli anahtar yapımı işlemlerinizi aynı gün içerisinde 1 ile 2 saat içerisinde yapmaktadır.

Son Yaptığımız İşler

Anahtar yedekleme , Anahtar kodlama , Oto anahtar tamiri , Araç hafızasından anahtar silme , İmmobilizer çipli anahtar yapımı , Oto kumanda yedekleme , Garaj kumandası çoğaltma , Kontak tamiri , Dijital gösterge tamiri , Kayıp anahtar yapımı , Kumanda kap değişimi , Araç şifresi değişimi , Orjinal kumandalı anahtar yapımı ve Oto Anahtar konusunda yaptığımız bütün çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Başka Neler Yaptık?
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme
Samsun
Pejo 3008 kumandali orjinal anahtar yedekleme - Samsun
Passat kayip anahtar yapimi
Samsun
Passat kayip anahtar yapimi - Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi
Samsun
Bmw f10 anahtar yedeklemesi - Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme
Samsun
Bmw x6 anahtar yedekleme - Samsun
2015 amarok kumandali anahtar
Samsun
2015 amarok kumandali anahtar - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi
Samsun
Mitsubishi asx sustali kumanda yapimi - Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda
Samsun
BMW Yeni Model Anahtarlar Stoklarımızda - Samsun
Tüm hakları saklıdır © 2020 - Samsun Kuzey Oto Anahtar
web tasarım